Riešenia

Riešenia ktoré vám uľahčujú život.

ERP systém

Náš ERP je jediný systém riadenia procesov na trhu, ktorý je navrhnutý s ohľadom na oblasť internetového predaja. Využili sme pri ňom naše niekoľkoročné skúsenosti z tejto oblasti a preto neprekvapí, že obsahuje okrem klasickej funkcionality aj funkcie špecifické pre túto doménu, ako je integrácia s internetovými obchodmi, integrácia s dodávateľskými systémami, napojenie na systémy prepravcov, blacklist používateľov, newsletterový systém alebo vylepšená správa riadenia zásob.

Ponúka vysoký stupeň automatizácie procesov a prepojenie jednotlivých oddelení v rámci firmy. Vďaka integrácií všetkých modulov pod jeden systém poskytuje dokonalý prehľad a umožňuje rýchlu orientáciu v dátach. Vďaka tomu je možné pružne reagovať alebo úplne predchádzať možným problémom pred ich vznikom. Systém je prispôsobený potrebám danej firmy.

Výhody ERP

 • špecializované riešenie
 • pokrytie všetkých firemných procesov
 • prehľad nad celou firmou z jedného systému
 • rýchly prístup k aktuálnym informáciám
 • plná integrácia s eshopmi (objednávky, katalóg, faktúry, zákazníci, …)
 • napojenie na systémy expedičných spoločností
 • napojenie na dodávateľské systémy
 • maximálne prispôsobenie potrebám používateľov
 • zaručená bezpečnosť dát

NMVS Portal

Systém overovania pravosti liekov

Falošné lieky sa šíria predovšetkým cez internet, sú mimoriadne nebezpečné pre život, škodia dobrému menu pravým liekom a v niektorých prípadoch môžu spôsobiť smrť. Vyrábajú sa neoficiálne, v mnohých prípadoch nekvalifikovanou pracovnou silou a v nedostatočných hygienických podmienkach. Takéto lieky môžu obsahovať čokoľvek, keďže cieľovou skupinou sú ľudia, ktorí nevedia, že nakupujú cez ilegálny web a snažia sa ušetriť čo najviac na cene liekov bez ohľadu na negatívny dopad ich zdravia.

Preto odporúčame každému pacientovi aby si overil, či sa jedná o certifikovanú internetovú lekáreň a či tieto lekárne ponúkajú registrované lieky svojim pacientom.

Certifikovaná lekáreň sa zároveň prezentuje logom, ktorého používanie zaviedla Európska komisia

Kupujúci vedia na internete zistiť, ktorá lekáreň je certifikovaná. Treba si skontrolovať, či sa nachádza v zozname držiteľov licencie na stránkach Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv

Tieto lekárne ponúkajú iba registrované lieky na Slovensku bez viazania na recept alebo zdravotnícke pomôcky, ktoré nie sú na lekársky predpis.

Phoenix checker

Monitoring dostupnosti liekov

Poskytujeme detailné služby sledovania dostupnosti liekov podľa vášho výberu u samotného distribútora a tým vám vieme zabezpečiť najaktuálnejšie informácie o liekoch, ktoré si viete bez problémov ihneď zadovážiť, prípadne vás informujeme, keď distribútor stiahne konkrétne lieky zo svojej ponuky aby sme vám mohli ušetriť váš drahocenný čas.

Medzi naše služby patria:

 • Poskytovanie komplexných informácií o liečivých prípravkoch zdravotníckym pracovníkom (farmaceutom, farmaceutickým pracovníkom a lekárom).
 • Zabezpečenie dovozu neregistrovaných liečivých prípravkov – individuálny dovoz.
 • Zverejňovanie informácií o novo registrovaných liekoch, nových zdravotníckych prostriedkoch a nových doplnkoch stravy.

Chcete vedieť viac ?

Kontaktovať